Září 2010

Nevěř na zázraky - video

28. září 2010 v 11:41 | Nymphadora |  FF - Nevěř na zázraky
Včera jsem se rozhodla, že se zkusím trochu víc seznámit s postavami, představit se je a kouknout, co mi jejich tvůrci k nim napsalil.
Upřímně mám spíš trému po dlouhé době psát, hlavně psát HP, ale už se do toho pustím. Předtím se, ale podívejte, na jaké postavy se to můžete těšit :)
Jinak k videu - asi dvě scény jsou tam zbytečně dlouhé, tak je nějak překousněte :)PS: Nějak mi to nejde dát na blog, snad to půjde později.

Mladá generace Potterů

27. září 2010 v 10:52 | Nymphadora |  Společné fotky
William Dunn na svém twitteru zveřejnil fotku ze snídaně před natáčením.

Děti

Kdo bude hrát v epilogu?

27. září 2010 v 10:48 | Nymphadora |  HP a Relikvie smrti
V epilogu by měla Harryho rodina jít mudlovským nádražím a přejít přepážkou na stanici 9 a 3/4. První by se proti zdi měl rozběhnout James Sirius, potom se Albus Severus zahledí na zeď, Ginny a Harry mu řeknou několik slov a on projde, za ním pak jde Harry a nakonec Lily Luna s Ginny.

Tohle by tedy měl být James Sirius, kterého si zahraje William Dunn, kterému je 14.

James Sirius

Když není inspirace

26. září 2010 v 18:24 | Nymphadora |  Já, mé druhé já a blog
Dlouho jsem napsala žádné povídky o HP. Je už skoro rok, možná i víc (ale to snad ne). Proto jsem se rozhodla, že se zkusím do toho znovu dostat, a tak jsem dala na svůj facebook takovou nabídku, že ten, kdo se označí na fotce, tak jeho postavu dám do HP povídky.
Lidi mám, sama se divím, ale nemám období, proto je tady menší anketa.

Povídka

Blogísku můj!

26. září 2010 v 0:07 | Nymphadora |  Já, mé druhé já a blog
Po dlouhé době zdravím...

Sirius
Nebyla jsem si jistá, co dělat s tímto blogem, vždyť jsem ho měla od základky a pak někdo moje několikatileté snažení bojktoval. Bylo to tenkrát hnusné, opravdu mě to dostalo a já už neměla energii něco dělat.
Nedávno mi, ale přišel mail od blog.cz, že tento blog bude zrušen. Byla jsem překvapená, že je registrován na mou adresu, protože já ho doopravdy zrušila, smazala, takže, kdo ho na mě znova registroval?

Když jsem teď měla napsat článek, tak jsem velmi váhala, jestli se mám podepsat jako "Nymphadora", protože tenhle nick dlouho nepoužívám, i když ho pořád zbožňuji a pořád jsem to já. Vyrostla jsem trochu, bylo mi před týdnem devatenáct, jsem v maturitním ročníku a ... pořád jsem stejně nešikovná /mám momentálně ortézu na noze, dvě berle a dneska jsem se parádně řízla/, mám šíleně krátké vlasy, protože kadeřnice zřejmě nemá přehled o centimetrech, mám je červené...

No nic, doufám, že si na mě ještě někdo pamatuje, protože tenkrát tady bývalo lidí a díky tomuhle blogu jsem jich tolik poznala a s některými se sešla i v reálu (a každý rok spolu jezdíme na chalupu :), snad to tady zase ožije, i když tenhle rok nechci začínat s informováním o HP světě (to, až po matuře), ale chtěla bych zase začít psát povídky...

Vaše Nyf